CHOBANI UVÁDZA NA SVIATKY VEGÁNSKY OVSENÝ LIKÉR

Chobani vytvára už vianočnú atmosféru s vegánskymi vaječnými likérmi vyrobenými z ovseného mlieka. 

Značka potravín a nápojov Chobani, ktorá je známa najmä svojim mliečnym jogurtom v gréckom štýle, uvádza na trh vegánsky ovsený likér práve v čase sviatkov. 

S týmto novým nápojom v obmedzenom množstve sa Chobani snaží ponúknuť bezmliečnu verziu vaječného likéru, ktorá sa tradične vyrába z vajec a mliečnych výrobkov. Jeho Oat Nog je vyrobený z celozrnného ovsa.

„Sme naozaj nadšení, že môžeme ponúknuť rastlinnú variantu tohto obľúbeného, ​​ikonického nápoja,“ povedal pre VegNews prezident Chobani a COO Peter McGuinness. Chobani Oat Nog je krémový, lahodný a plný dovolenkovej chuti. Zákazníci ho teraz môžu nájsť na regáloch.“ 

CHOBANI STÁLE NAPREDUJE

Chobani začala v roku 2005 ako startup, ktorý vyrábal mliečny jogurt, ale v roku 2019 sa spoločnosť rozšírila na rastlinné produkty odhalením série inovácií v štyroch nových kategóriách: ovsené mlieko, rastlinné smotany do kávy, hotové výrobky a rastlinné probiotické nápoje. 

Chobani pokračovala v skúmaní nemliečnych základov pre vývoj svojich produktov a v novembri 2019 značka odhalila svoju platformu The World of Chobani Oat, aby stavala na svojich existujúcich vegánskych možnostiach. V rámci novej ovsenej línie zameranej na udržateľnosť spoločnosť Chobani vydala širokú škálu vegánskych jogurtov s príchuťami ako jahodová vanilka, čučoriedkové granátové jablko a broskyňová mandarínka. 

Chobani tiež vytvoril baristické ovsené mlieko a ovsené mlieko s nulovým obsahom cukru. 

V roku 2020 Chobani ďalej preskúmala kategóriu kávy uvedením dvoch smotanových nápojov na báze ovsa s originálnou a vanilkovou príchuťou a v roku 2021 uviedla značka gréckych jogurtov na trh hotový kávový nápoj s ovseným mliekom. 

CHOBANI SA ZAMERIAVA AJ NA OBALY

V poslednej dobe sa značka viac zameriava na svoje úsilie o udržateľnosť, čo zahŕňa prebalenie svojich vegánskych jogurtov na báze ovseného mlieka, škatúľ s ovseným mliekom, studenej kávy a smotany do papierových pohárov namiesto plastov. Jogurtové kelímky sú najnovším počinom spoločnosti Chobani a sú vyrobené z 80 percent lepenky, čím nahrádzajú väčšinu plastov na obaloch ovseného jogurtu s výnimkou tenkej plastovej výstelky, ktorá zachováva integritu jogurtu. 

VEGÁNSKY LIKÉR NA SVIATKY

Chobani sa pripája k rastúcemu počtu značiek vegánskeho mlieka, ktoré ponúkajú sezónne likéry na sviatky vyrobené z rastlinných základov, ako je kokos, mandle, sója, kešu oriešky a ovos. 

U nás si ich zatiaľ neviete kúpiť, ale existuje veľa receptov na jeho jednoduchú prípravu na doma.

Zdieľajte tento web

Recommended Posts