Beyond Meat podpisuje trojročný globálny kontrakt so spoločnosťou McDonald’s a ďalšími reťazcami rýchleho občerstvenia

Je to oficiálne. Budúcnosť mäsa je založená na rastlinách! Vegánsky mäsový gigant Beyond Meat práve podpísal trojročný globálny kontrakt s reťazcom rýchleho občerstvenia McDonald’s, čo naznačuje veľké zmeny.

Značka tiež podpísala dohodu s Yum! Brands, ktorá stojí za KFC, Pizza Hut a Taco Bell, ktoré pokrývajú viac ako 50 000 predajní po celom svete. Je nepopierateľné, že tieto reťazce tvoria väčšinu spotreby rýchleho občerstvenia. 

Veria, že pridanie rastlinnej alternatívy Beyond Meat do ich menu je potrebné a dúfajú, že prinesú nové flexitariánske postoje. Táto správa prichádza krátko po vzrušujúcom ohlásení hamburgeru McDonald’s McPlant, ktorý používa placku Beyond Meat, ktorá sa v súčasnosti testuje v celej Škandinávii. 

Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Beyond Meat Ethan Brown k tomu uviedol: „Spojíme sily – rýchleho a neúnavného prístupu spoločnosti Meat k inováciám a silu globálnej značky McDonald’s  a spolu predstavíme odvážne nové rastlinné menu, ktoré si zákazníci obľúbia. “

„Budúcnosť mäsa bude založená na rastlinách.“ 

Ethan Brown

Vo vyhlásení zaslanom spoločnosti Vegan Food and Living výkonný riaditeľ Inštitútu dobrého jedla a expert na potravinársky priemysel Bruce Friedrich vysvetlil: “Spoločnosti McDonald’s a Yum Brands preukázali dlhodobý potenciál, ktorý v tejto kategórii vidia. „ Pokrok nastáva, keď je predvolenou voľbou udržateľnejšia voľba. Táto dohoda medzi spoločnosťami Beyond Meat, McDonald’s a Yum Brands dáva rastlinnému mäsu obrovský krok bližšie k tomu, aby sa stalo štandardnou voľbou. „Toto je zatiaľ najjasnejšie znamenie, že budúcnosť mäsa bude založená na rastlinách.“

Beyond Meat podpisuje trojročný globálny kontrakt so spoločnosťou McDonald’s a ďalšími reťazcami rýchleho občerstvenia
zdroj: https://unsplash.com/photos/ipkETjaW3IY

P.L.T. A BEYOND MEAT

Sme nadšení, keď sa môžeme podeliť o správu, že McDonald’s pokračuje v teste nového závodného hamburgeru s názvom P.L.T., čo je skratka Plant. Šalát. Paradajka. Rozšírený test znamená, že teraz 52 reštaurácií v juhozápadnom Ontáriu v Kanade ponúkne chutný hamburger. The P.L.T. je vyrobený z rastlinného patty Beyond Meat®, ktoré bolo vyrobené výhradne pre spoločnosť McDonald’s s cieľom dodať ikonickú chuť, ktorú zákazníci poznajú a milujú.

McDonald’s je popredný svetový maloobchod s potravinami s viac ako 38 000 pobočkami vo viac ako 100 krajinách. Od založenia spoločnosti Beyond Meat sa naša spoločnosť venovala čo najväčšej dostupnosti výrobných možností, čo je jednoduchšie vďaka testom, ako je P.L.T.

McDonald’s P.L.T. je lahodný, šťavnatý, perfektne dochutený burger na rastlinnej báze na teplej, mäkkej, sezamovej buchtičke s ikonickou chuťou McDonald’s, ktorú si zákazníci obľúbili. Vďaka patty na rastlinnom základe bez umelých farbív, umelých aróm alebo umelých konzervantov je to sendvič s vynikajúcou chuťou 

„Počas tohto testu radi počujeme, čo zákazníci na P.L.T. milujú, čo dokáže našim globálnym trhom lepšie pochopiť, čo je pre ich zákazníkov najlepšie, “

uviedla Ann Wahlgren, viceprezidentka spoločnosti McDonald’s pre globálnu stratégiu ponúk.

 Konkrétne podrobnosti o jedlách sa ešte len odhalia, ale môžeme len predpokladať, že budú zamerané na flexitariánov a preukážu nepopierateľnú silu rastlinných bielkovín. 

Zdieľajte tento web

Recommended Posts